Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Błażejewo - Śrem
- Błażejewo - Kadzyń - Trąbinek - Dolsk - Kotowo - Masłowo - Drzonek - Ostrowo - Borgowo - Grzymysław - Śrem
- Błażejewo - Włościejewice - Mchy - Włościejewki - Brzóstownia - Książ Wielkopolski - Kiełczyn - Konarskie - Konarzyce - Zawory - Chrząstowo - Olsza - Pysząca - Sosnowiec - Grzymysław - Śrem