Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Zemborzyn Drugi - Lipsko
- Zemborzyn Drugi - Zemborzyn Pierwszy - Zemborzyn Drugi - Pawłowice - Sadkowice - Kolonia Nadwiślańska - Solec nad Wisłą - Przedmieście Bliższe - Przedmieście Dalsze - Dziurków - Lipsko