Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Wszachów - Opatów
- Wszachów - Piórków - Nieskurzów Nowy - Baćkowice - Olszownica - Gołoszyce - Jałowęsy - Tomaszów - Opatów
- Wszachów - Piórków - Nieskurzów Stary - Baćkowice - Baranówek - Janczyce - Baranówek - Piskrzyn - Modliborzyce - Oziębłów - Gołoszyce - Modliborzyce - Kobylany - Kobylanki - Kochów - Strzyżowice - Czerników Karski - Czerników Opatowski - Opatów
- Wszachów - Piórków - Nieskurzów Nowy - Baćkowice - Baranówek - Janczyce - Piskrzyn - Modliborzyce - Rudniki - Modliborzyce - Oziębłów - Modliborzyce - Gołoszyce - Jałowęsy - Jurkowice - Marcinkowice - Opatów
- Wszachów - Piórków - Nieskurzów Stary - Baćkowice - Olszownica - Gołoszyce - Jałowęsy - Jurkowice - Marcinkowice - Opatów