Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Waśniów - Ostrowiec Świętokrzyski
- Waśniów - Pękosławice - Nosów - Boleszyn - Kotarszyn - Boleszyn - Prusinowice - Pękosławice - Waśniów - Śnieżkowice - Mychów-Kolonia - Szwarszowice - Podszkodzie - Szewna - Ostrowiec Świętokrzyski
- Waśniów - Pękosławice - Nosów - Boleszyn - Kotarszyn - Boleszyn - Prusinowice - Pękosławice - Waśniów - Zajączkowice - Boksyce - Momina - Kosowice - Szwarszowice - Podszkodzie - Szewna - Ostrowiec Świętokrzyski