Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Stara Łagowica - Opatów
- Stara Łagowica - Jastrzębska Wola - Skolankowska Wola - Wzory - Iwaniska - Zaldów - Stobiec - Zaldów - Iwaniska - Tęcza - Kobylany - Kobylanki - Czerników Opatowski - Opatów
- Stara Łagowica - Jastrzębska Wola - Skolankowska Wola - Wzory - Iwaniska - Tęcza - Kobylany - Kobylanki - Czerników Opatowski - Opatów
- Stara Łagowica - Jastrzębska Wola - Skolankowska Wola - Wzory - Iwaniska - Zaldów - Stobiec - Zaldów - Iwaniska - Ujazd - Radwan - Ujazd - Iwaniska - Tęcza - Kobylany - Kobylanki - Czerników Opatowski - Opatów