Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Ostrowiec Świętokrzyski - Wronów
- Ostrowiec Świętokrzyski - Stara Łagowica - Ostrowiec Świętokrzyski - Szewna - Podszkodzie - Szwarszowice - Mychów-Kolonia - Śnieżkowice - Waśniów - Zajączkowice - Boksyce - Momina - Garbacz - Jeżów - Garbacz - Janowice - Milejowice - Roztylice - Wronów