Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Ostrowiec Świętokrzyski - Momina
- Ostrowiec Świętokrzyski - Szewna - Podszkodzie - Szwarszowice - Mychów-Kolonia - Śnieżkowice - Waśniów - Zajączkowice - Boksyce - Momina - Garbacz - Janowice - Milejowice - Roztylice - Wronów - Jeżów - Garbacz - Momina
- Ostrowiec Świętokrzyski - Szewna - Podszkodzie - Szwarszowice - Mychów-Kolonia - Śnieżkowice - Waśniów - Zajączkowice - Boksyce - Momina