Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Ostrowiec Świętokrzyski - Kraków
- Ostrowiec Świętokrzyski - Opatów - Iwaniska - Bogoria - Staszów - Grzybów - Stopnica - Solec-Zdrój - Nowy Korczyn - Opatowiec - Koszyce - Sierosławice - Nowe Brzesko - Kraków