Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Opole Lubelskie - Kluczkowice
- Opole Lubelskie - Ożarów Pierwszy - Ożarów Drugi - Wrzelowiec - Kopanina Kaliszańska - Kolonia Łaziska - Kosiorów - Kamionka - Kępa Piotrawińska - Kluczkowice - Ćwiętalka - Świdry - Ćwiętalka - Zadole - Kluczkowice
- Opole Lubelskie - Elżbieta - Ożarów Pierwszy - Ożarów Drugi - Wrzelowiec - Kluczkowice