Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Mychów-Kolonia - Ostrowiec Świętokrzyski
- Mychów-Kolonia - Szwarszowice - Podszkodzie - Szewna - Ostrowiec Świętokrzyski
- Mychów-Kolonia - Mychów - Jędrzejowice - Świrna - Ostrowiec Świętokrzyski - Szewna - Ostrowiec Świętokrzyski