Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Lipsko - Solec nad Wisłą
- Lipsko - Dziurków - Przedmieście Dalsze - Przedmieście Bliższe - Solec nad Wisłą
- Lipsko - Gołębiów - Katarzynów - Wola Solecka Druga - Wola Solecka Pierwsza - Wola Solecka Druga - Boiska - Solec nad Wisłą
- Lipsko - Dziurków - Przedmieście Dalsze - Przedmieście Bliższe - Solec nad Wisłą