Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Lipsko - Helenów
- Lipsko - Śląsko - Walentynów - Maruszów - Długowola Druga - Maruszów - Helenów
- Lipsko - Śląsko - Gruszczyn - Śląsko - Walentynów - Tomaszówka - Walentynów - Maruszów - Długowola Druga - Maruszów - Helenów