Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Leszczków - Lipnik
- Leszczków - Żurawniki - Malice Kościelne - Adamów - Męczennice - Studzianki - Męczennice - Malice Kościelne - Słabuszewice - Gołębiów - Lipnik - Włostów - Leszczków - Żurawniki - Słabuszewice - Międzygórz - Słabuszewice - Gołębiów - Lipnik