Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Krępa Kościelna - Lipsko
- Krępa Kościelna - Nowa Wieś - Lipa-Miklas - Lipsko
- Krępa Kościelna - Nowa Wieś - Małgorzacin - Lipa-Miklas - Babilon - Lipsko
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies