Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Iwaniska - Stara Łagowica
- Iwaniska - Ujazd - Radwan - Ujazd - Iwaniska - Wzory - Skolankowska Wola - Jastrzębska Wola - Stara Łagowica
- Iwaniska - Wzory - Skolankowska Wola - Jastrzębska Wola - Stara Łagowica
- Iwaniska - Wzory - Skolankowska Wola - Jastrzębska Wola - Stara Łagowica