Rozkład jazdy PKS w Ostrowcu Św. S.A. na trasie Iłża - Lipsko
- Iłża - Piłatka - Prędocin - Prędocinek - Pasztowa Wola - Michałów - Pawliczka - Jawor Solecki - Aleksandrów - Zofiówka - Krępa Kościelna - Nowa Wieś - Lipa-Miklas - Lipsko
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies