Rozkład jazdy PKS w Oławie S.A. na trasie Sulęcin - Żerniki Wrocławskie
- Sulęcin - Sulimów - Święta Katarzyna - Smardzów - Żerniki Wrocławskie - Smardzów - Biestrzyków - Radomierzyce - Siechnice - Iwiny - Żerniki Wrocławskie
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies