Rozkład jazdy PKS w Oławie S.A. na trasie Oława - Wiązów
- Oława - Godzikowice - Osiek - Chwalibożyce - Jankowice Małe - Owczary - Częstocice - Wiązów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies