Rozkład jazdy PKS w Oławie S.A. na trasie Oława - Siecieborowice
- Oława - Godzikowice - Jaczkowice - Godzinowice - Niwnik - Bolechów - Drzemlikowice - Siecieborowice
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies