Rozkład jazdy PKS w Oławie S.A. na trasie Oława - Grędzina
- Oława - Stary Otok - Jelcz-Laskowice - Miłoszyce - Dziuplina - Jelcz-Laskowice - Mościsko - Dębina - Brzezinki - Grędzina
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies