Rozkład jazdy PKS w Oławie S.A. na trasie Oława - Bystrzyca
- Oława - Stary Górnik - Janików - Bystrzyca
- Oława - Stary Otok - Jelcz-Laskowice - Piekary - Nowy Dwór - Piekary - Kopalina - Miłocice Małe - Miłocice - Minkowice Oławskie - Bystrzyca
- Oława - Stary Otok - Janików - Bystrzyca
- Oława - Janików - Bystrzyca
- Oława - Stary Górnik - Janików - Bystrzyca