Rozkład jazdy PKS w Oławie S.A. na trasie Łojowice - Strzelin
- Łojowice - Wawrzyszów - Krajno - Kowalów - Jutrzyna - Kucharzowice - Miechowice Oławskie - Wiązów - Stary Wiązów - Wyszonowice - Głęboka - Biedrzychów - Strzelin
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies