Rozkład jazdy PKS w Nysie Sp. z o.o. na trasie Kozielno - Nysa
- Kozielno - Paczków - Stary Paczków - Wilamowa - Ścibórz - Otmuchów - Głębinów - Nysa
- Kozielno - Paczków - Stary Paczków - Wilamowa - Ścibórz - Otmuchów - Głębinów - Nysa
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies