Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Żyłki - Łuków
- Żyłki - Gąsiory - Paskudy - Wierzchowiny - Ulan-Majorat - Stok - Klębów - Sętki - Domaszewnica - Gołąbki - Jeziory - Łuków
- Żyłki - Kępki - Rzymy-Rzymki - Rzymy-Las - Aleksandrów - Łazy - Łuków