Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Wólka Konopna - Łuków
- Wólka Konopna - Zembry - Płudy - Wierzejki - Trzebieszów Drugi - Dębowierzchy - Trzebieszów Drugi - Trzebieszów Pierwszy - Karwów - Dębowica - Karwacz - Łuków
- Wólka Konopna - Gołowierzchy - Celiny - Nurzyna - Świercze - Nurzyna - Dębowica - Karwacz - Łuków