Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Serokomla - Łuków
- Serokomla - Hordzież - Bielany Duże - Czarna - Konorzatka - Adamów - Wola Burzecka - Wojcieszków - Bystrzyca - Helenów - Siedliska - Świderki - Szczygły Górne - Świdry - Łuków
- Serokomla - Hordzież - Bielany Duże - Czarna - Konorzatka - Adamów - Wola Burzecka - Wojcieszków - Bystrzyca - Helenów - Siedliska - Świderki - Sarnów - Kierzków - Szczygły Dolne - Szczygły Górne - Świdry - Łuków
- Serokomla - Poznań - Charlejów - Krzówka - Ernestynów - Sobiska - Konorzatka - Adamów - Wola Burzecka - Wojcieszków - Bystrzyca - Helenów - Siedliska - Świderki - Wólka Domaszewska - Świderki - Szczygły Górne - Świdry - Łuków
- Serokomla - Poznań - Charlejów - Krzówka - Ernestynów - Sobiska - Konorzatka - Adamów - Wola Burzecka - Wojcieszków - Bystrzyca - Helenów - Siedliska - Świderki - Szczygły Górne - Świdry - Łuków
- Serokomla - Hordzież - Bielany Duże - Czarna - Konorzatka - Adamów - Wola Burzecka - Burzec - Siedliska - Borowina - Sarnów - Kierzków - Szczygły Dolne - Szczygły Górne - Świdry - Łuków