Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Podosie - Łuków
- Podosie - Huta-Dąbrowa - Rozłąki - Cisownik - Radoryż Smolany - Radoryż Kościelny - Krzywda - Zimna Woda - Ruda - Kożuchówka - Stara Wróblina - Nowa Wróblina - Wesołówka - Stanin - Tuchowicz - Józefów - Czerśl - Ryżki - Łuków
- Podosie - Huta-Dąbrowa - Teodorów - Kasyldów - Fiukówka - Stary Patok - Radoryż Kościelny - Krzywda - Kożuchówka - Stara Wróblina - Nowa Wróblina - Wesołówka - Stanin - Tuchowicz - Józefów - Czerśl - Ryżki - Łuków