Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Oszczepalin Pierwszy - Łuków
- Oszczepalin Pierwszy - Zofijówka - Marianów Rogowski - Wola Bystrzycka - Bystrzyca - Wojcieszków - Glinne - Adamów - Wola Burzecka - Wojcieszków - Bystrzyca - Helenów - Siedliska - Świderki - Szczygły Górne - Świdry - Łuków
- Oszczepalin Pierwszy - Zofijówka - Marianów Rogowski - Wola Bystrzycka - Bystrzyca - Wojcieszków - Bystrzyca - Helenów - Siedliska - Świderki - Szczygły Górne - Świdry - Łuków