Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Łuków - Szyszki
- Łuków - Sięciaszka Pierwsza - Dąbie - Celiny Szlacheckie - Anonin - Kij - Gózd - Zagoździe - Szyszki
- Łuków - Sięciaszka Pierwsza - Dąbie - Celiny Szlacheckie - Anonin - Kij - Gózd - Zagoździe - Niedźwiadka - Zagoździe - Szyszki