Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Łuków - Januszówka
- Łuków - Sięciaszka Pierwsza - Dąbie - Wólka Zastawska - Zastawie - Jedlanka - Aleksandrówka - Wólka Różańska - Stare Kobiałki - Ruda - Stoczek Łukowski - Wola Kisielska - Kisielsk - Januszówka