Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Łuków - Aleksandrówka
- Łuków - Sięciaszka Pierwsza - Dąbie - Wólka Zastawska - Zastawie - Jedlanka - Aleksandrówka - Wólka Różańska - Stary Jamielnik - Aleksandrówka
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies