Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Kownatki - Łuków
- Kownatki - Zarzecz Łukowski - Strzyżew - Wagram - Aleksandrów - Łazy - Łuków
- Kownatki - Zarzecz Łukowski - Strzyżew - Turze Rogi - Łuków
- Kownatki - Zarzecz Łukowski - Strzyżew - Turze Rogi - Łuków