Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Huta-Dąbrowa - Łuków
- Huta-Dąbrowa - Teodorów - Kasyldów - Fiukówka - Stary Patok - Radoryż Kościelny - Krzywda - Kożuchówka - Stara Wróblina - Nowa Wróblina - Wesołówka - Stanin - Tuchowicz - Józefów - Czerśl - Ryżki - Łuków