Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Aleksandrówka - Łuków
- Aleksandrówka - Stary Jamielnik - Wólka Różańska - Aleksandrówka - Jedlanka - Zastawie - Wólka Zastawska - Dąbie - Żdżary - Dąbie - Sięciaszka Pierwsza - Łuków
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies