Rozkład jazdy PKS w Łosicach Sp. z o.o. na trasie Borsuki - Łosice
- Borsuki - Serpelice - Klepaczew - Zabuże - Hołowczyce-Kolonia - Płosków-Kolonia - Chybów - Sarnaki - Rzewuszki - Platerów - Czuchów - Ostromęczyn - Chłopków-Kolonia - Chłopków - Hruszniew-Kolonia - Górki - Puczyce - Woźniki - Świniarów - Łosice
- Borsuki - Serpelice - Horoszki Małe - Horoszki Duże - Hołowczyce-Kolonia - Płosków-Kolonia - Terlików - Stare Mierzwice - Stare Litewniki - Stare Mierzwice - Chłopków-Kolonia - Ostromęczyn - Hruszniew-Kolonia - Hruszniew - Czuchleby - Meszki - Chotycze-Kolonia - Chotycze - Hruszew - Czuchleby - Woźniki - Świniarów - Łosice