Rozkład jazdy PKS w Kluczborku Sp. z o.o. na trasie Kluczbork - Janówka
- Kluczbork - Gotartów - Krzywizna - Sarnów - Biskupice - Kochłowice - Biskupice - Byczyna - Polanowice - Ciecierzyn - Miechowa - Janówka
- Kluczbork - Gotartów - Krzywizna - Sarnów - Biskupice - Kochłowice - Biskupice - Byczyna - Ciecierzyn - Miechowa - Janówka
- Kluczbork - Gotartów - Krzywizna - Sarnów - Biskupice - Kochłowice - Biskupice - Byczyna - Ciecierzyn - Miechowa - Janówka