Rozkład jazdy PKS w Kluczborku Sp. z o.o. na trasie Gorzów Śląski - Uszyce
- Gorzów Śląski - Nowa Wieś - Goła - Zdziechowice - Krzyżanowice - Zdziechowice - Uszyce
- Gorzów Śląski - Nowa Wieś - Goła - Zdziechowice - Krzyżanowice - Zdziechowice - Uszyce
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies