Rozkład jazdy PKS w Kłodzku S.A. na trasie Radków - Nowa Ruda
- Radków - Ratno Górne - Ratno Dolne - Wambierzyce - Ratno Dolne - Ścinawka Średnia - Ścinawka Górna - Tłumaczów - Ścinawka Górna - Włodowice - Nowa Ruda
- Radków - Ratno Górne - Ratno Dolne - Wambierzyce - Ratno Dolne - Ścinawka Średnia - Ścinawka Górna - Włodowice - Nowa Ruda