Rozkład jazdy PKS w Kłodzku S.A. na trasie Bystrzyca Kłodzka - Kłodzko
- Bystrzyca Kłodzka - Bystrzyca - Szklarka - Stara Łomnica - Starkówek - Polanica-Zdrój - Stary Wielisław - Kłodzko
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies