Rozkład jazdy PKS w Kamiennej Górze Sp. z o.o. na trasie Okrzeszyn - Kamienna Góra
- Okrzeszyn - Uniemyśl - Chełmsko Śląskie - Olszyny - Jawiszów - Krzeszów - Czadrów - Kamienna Góra
- Okrzeszyn - Uniemyśl - Chełmsko Śląskie - Olszyny - Jawiszów - Lipienica - Krzeszów - Czadrów - Kamienna Góra
- Okrzeszyn - Uniemyśl - Chełmsko Śląskie - Lubawka - Przedwojów - Kamienna Góra