Rozkład jazdy PKS w Kamiennej Górze Sp. z o.o. na trasie Kamienna Góra - Okrzeszyn
- Kamienna Góra - Przedwojów - Lubawka - Chełmsko Śląskie - Błażejów - Chełmsko Śląskie - Uniemyśl - Okrzeszyn
- Kamienna Góra - Czadrów - Krzeszów - Jawiszów - Olszyny - Chełmsko Śląskie - Uniemyśl - Okrzeszyn