Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Sałki - Budy Kozickie
- Sałki - Ruszków - Stary Zaborów - Nowy Zaborów - Sokołów - Belno - Niecki - Rębów - Józefków - Piotrów - Gulewo - Białotarsk - Solec - Polesie - Ruszków - Polesie - Baby Dolne - Solec - Budy Kozickie