Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Rybno - Rybno
- Rybno - Wesoła - Złota - Jasieniec - Rybno
- Rybno - Jasieniec - Stary Szwarocin - Nowy Szwarocin - Konstantynów - Bronisławy - Karolków Szwarocki - Erminów - Ćmiszew-Parcel - Józin - Rybno
- Rybno - Józin - Ćmiszew-Parcel - Ćmiszew Rybnowski - Cypriany - Zofiówka - Aleksandrów - Nowa Wieś - Karolków Rybnowski - Rybno - Wężyki - Rybno