Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Przęsławice - Plecewice
- Przęsławice - Śladów - Kromnów - Gorzewnica - Piaski Królewskie - Gorzewnica - Kromnów - Śladów - Wilcze Tułowskie - Miszory - Famułki Królewskie - Miszory - Wilcze Tułowskie - Tułowice - Sochaczew-Wieś - Brochów - Sochaczew-Wieś - Brochów - Konary - Plecewice
- Przęsławice - Śladów - Kromnów - Gorzewnica - Piaski Królewskie - Gorzewnica - Kromnów - Śladów - Wilcze Tułowskie - Tułowice - Sochaczew-Wieś - Brochów - Sochaczew-Wieś - Brochów - Konary - Plecewice