Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Popłacin - Nowy Duninów
- Popłacin - Wola Brwileńska - Dzierzązna - Brwilno - Soczewka - Brwilno - Wola Brwileńska - Stary Duninów - Nowy Duninów
- Popłacin - Brwilno - Soczewka - Brwilno - Wola Brwileńska - Stary Duninów - Nowy Duninów