Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Plecewice - Przęsławice
- Plecewice - Konary - Brochów - Sochaczew-Wieś - Brochów - Sochaczew-Wieś - Tułowice - Wilcze Tułowskie - Miszory - Famułki Królewskie - Miszory - Wilcze Tułowskie - Śladów - Kromnów - Gorzewnica - Piaski Królewskie - Gorzewnica - Kromnów - Śladów - Przęsławice
- Plecewice - Konary - Brochów - Sochaczew-Wieś - Brochów - Sochaczew-Wieś - Tułowice - Wilcze Tułowskie - Śladów - Kromnów - Gorzewnica - Piaski Królewskie - Gorzewnica - Kromnów - Śladów - Przęsławice