Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Ostrowy - Nowe Ostrowy
- Ostrowy - Nowe Ostrowy - Imielinek - Zieleniec - Wola Pierowa - Kołomia - Imielno - Rdutów - Miksztal - Grodno - Miksztal - Niechcianów - Grochów - Grochówek - Kały-Towarzystwo - Grochów - Niechcianów - Miksztal - Rdutów - Nowe Ostrowy
- Ostrowy - Cukrownia-Ostrowy - Lipiny - Bzówki - Nowa Wieś - Ostrowy - Nowe Ostrowy