Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Nowe Ostrowy - Ostrowy
- Nowe Ostrowy - Ostrowy - Nowe Ostrowy - Wołodrza - Perna - Kajew - Wołodrza - Grodno - Nowe Ostrowy - Ostrowy
- Nowe Ostrowy - Ostrowy - Nowe Ostrowy - Imielinek - Zieleniec - Wola Pierowa - Nowe Ostrowy - Ostrowy