Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Nowa Wieś - Popłacin
- Nowa Wieś - Karolewo - Nowy Duninów - Stary Duninów - Wola Brwileńska - Brwilno - Soczewka - Brwilno - Popłacin
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies