Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Mszczonów - Mszczonów
- Mszczonów - Świnice - Wręcza - Olszówka - Nowy Dworek - Grabce-Towarzystwo - Grabce Wręckie - Zdzieszyn - Marków-Towarzystwo - Lublinów - Mszczonów
- Mszczonów - Sosnowica - Badowo-Dańki - Adamowice - Badów Górny - Gąba - Adamowice - Powązki - Szeligi - Gurba - Mszczonów
- Mszczonów - Kaczków - Mszczonów
- Mszczonów - Gurba - Szeligi - Powązki - Adamowice - Gąba - Badów Górny - Mszczonów
- Mszczonów - Badowo-Dańki - Adamowice - Badów Górny - Piekary - Badów Górny - Adamowice - Badowo-Dańki - Sosnowica - Mszczonów
- Mszczonów - Gurba - Szeligi - Powązki - Adamowice - Gąba - Badów Górny - Adamowice - Badowo-Dańki - Sosnowica - Mszczonów
- Mszczonów - Lublinów - Marków-Towarzystwo - Zdzieszyn - Grabce Wręckie - Grabce-Towarzystwo - Nowy Dworek - Olszówka - Wręcza - Świnice - Mszczonów